آپدیت تلگرام + آموزش تنظیمات تلگرام

آپدیت تلگرام

آپدیت تلگرام به نسخه جدید 3.15 برای نسخه اندروید , ios , ویندوز کامپیوتر (دسکتاپ ) به روزرسانی گردید. در آپدیت جدید تلگرام  ( telegram update ) قابلیت های جدیدی اضافه شده است . برای دانلود تلگرام جدید و به روزرسانی برنامه تلگرام می توانید از صفحه دانلود تلگرام اقدام نمایید.

به روزرسانی تلگرام

در صورتی  که شما برنامه تلگرام را قبلا دانلود کردید و قصد به روزرسانی یا آپدیت تلگرام  را دارید . باید نسخه جدید تلگرام را مجددا دانلود کرده و جایگزین نسخه قبلی تلگرام خود نمایید . در صورتی که شما از نسخه تلگرام ویندوز استفاده می کنید می توانید به راحتی با  به روزرسانی و دانلود تلگرام کامپیوتر از امکانات جدید استفاده کنید. با تغییرات نسخه جدید telegram با ما همراه باشید

پین کردن یا سنجاق کردن پیام ها در تلگرام

قابلیت پین کردن پیام هادر آپدیت تلگرام این امکان را به شما می دهد که پیام های مهم از طرف دوستان , خانواده , مدیران و … همیشه در ابتدای همه پیام ها قرار بگیرید قابلیت پین کردن در گروه های تلگرامی نیز برای نمایش پیام های مهم کاربرد دارد. برای پین کردن چت در تلگرام , پیام ها را نگه داشته و گزینه pin را انتخاب کنید . با توجه به محدودیت پین ها شما تنها می توانید 5 چت را پین کنید.

اتصال تلگرام به اینستاگرام , توییتر و gmail

با استفاده از  سایت IFTTT  می‌توانید اکانت تلگرام خود را به بیش از ۳۶۰ سرویس مختلف لینک کنید. این ویژگی به‌طور گسترده‌ای با فضای مجازی از جمله اینستاگرام، توئیتر و فیس‌بوک , پین ترست , جیمل مرتبط است؛ به‌طوری که می‌توانید توسط آپدیت تلگرام به نسخه جدید و ربات IFTTT@ کارهای شگفت‌انگیزی در تلگرام انجام دهید.

برای شروع کار ابتداربات @IFTTT را در تلگرام جستجو کرده و روی start کلیک کنید

سپس از طریق لینک داده شده در ربات  https://ifttt.com/telegram به سایت ifttt رفته و از 32 سرویس موجود برای برنامه تلگرام , اتصال به اینستاگرام مطابق شکل زیر را انتخاب کنید.

اتصال اینستاگرام به تلگرام

در مرحله بعدی نیاز به  ثبت نام یا ایجاد اکانت  در سایت IFTTT دارید .پس از ثبت نام  و فعال سازیاپل  اینستاگرام با کلیک روی سویچ TURN ON  و سپس OK  بزنید و در نهایت روی پایین صفحه روی دکمه SAVE کلیک کنید تا  اتصال اینستاگرام به گروه یا کانال تلگرام شما انجام شود.  پس از تمام شدن تنظیمات,  زمانی که شما پست جدیدی  را در اینستاگرام منتشر می کنید در کانال یا گروه تلگرام ( با توجه به انتخاب شما)  نیز منتشر خواهد شد .

 

تغییرات اپدیت جدید منسجر تلگرام :

پین کردن 5 پیام مهم تگرامی در بالای همه چت ها

چرخش زاویه ای تصاویر قبل از ارسال به افراد

فوروارد ( forward) کردن پیام ها از چت عمومی به سکرت چت

اتصال اکانت تلگرام به اینستاگرام , توییتر , ایمیل و دیگر شبکه های اجتماعی

مشاهده ویدیوهای youtube و vimeo  در حالت تصویر در تصویر

 

نظر شما در مورد آپدیت جدید تلگرام چیست و به نظر شما چه امکانات دیگه ای باید به تلگرام اضافه بشه ؟

پاسخ دهید