مشاوره تبلیغاتی رایگان : 09194022602

افزایش اعضای کانال تلگرام

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

 برای افزایش اعضای کانال تلگرام چند روش کاربردی برای شما مدیران کانال های تلگرام معرفی می نماییم در کانال های تلگرام شما می توانید متن،عکس، صوت و ویدیو های خود را به صورت یکطرفه برای کاربران کانال خود به اشتراک بگذارید و با ساخت کانال تلگرام  شما می توانید به تجارت پرداخته و از این طریق کسب درآمد کنید. اما لازمه کسب درآمد از تلگرام ، داشتن یک کانال با اعضای زیاد می باشد.

روش های افزایش اعضای کانال تلگرام

 افزودن انبوه مخاطبین به کانال

در تلگرام شما می توانید ۲۰۰ نفر از مخاطبین خود را به کانالتان اضافه کنید. از این قالبیت می توان به عنوان یک محرک خود برای شرورع فعالیت کانال نام برد. اما اشکال این قابلیت این است که افزودن مخاطبین به کانال بدون اطلاع و جلب رضایت آنها صورت می گیرد و ممکن است برخی از آن ها به دلیل نارضایتی کانال را ترک کنند.

خرید ممبر واقعی کانال – روش اختیاری (پاپ آپ )

در روش ممبرگیری اختیاری یا پاپ آپ کانال تلگرام , متن دلخواه شما همراه با لینک به کاربران تلگرام ارسال می شود و کاربران با اختیار خودشان در کانال شما عضو می شوند.  این روش برای کانال های فروشگاهی یا کانال هایی که با موضوع تخصصی دارند کاملا مناسب می باشد درصد ریزش نسبت به روش اد اجباری کمتر و میانگین بازدید پست عالی می باشد  از طریق لینک زیر جهت خرید ممبر واقعی کانال تلگرام می توانید اقدام نمایید.

 

انتخاب یک موضوع مناسب برای کانال

انتخاب یک موضوع مناسب برای کانال خود می تواند باعث رشد سریع آن شود. معمولا کاربران تلگرام علاقه ای بیشتری به کانال های تفریحی داشته و بیشتر از کانال های تجاری و علمی جذب کانال های سرگرمی و تفریحی می شوند.

همچنین سعی کنید پس از مدتی موضوع ، لینک و هدف کانال را تغییر ندهید. زیرا این کار باعث ریزش اعضای کانالتان خواهد شد.

 قرار دادن یک پست با محتوا که ویژگی های زیر را دارا باشد

بدون شک منتشر کردن یک پست با محتوا و ارشمند می تواند باعث افزایش اعضای کانال تلگرام شود. به عنوان مثال شما یک مطلب سرگرمی جالب را در کانال منتشر می کنید و به دلیل اینکه پست شما مفید است مخاطبین آن مطلب را در گروه ها برای افراد دیگر باز نشر می کنند که خود این عمل باعث عضو شدن کاربران گروه در کانال شما شده و به طبع باعث افزایش اعضای کانال شما خواهد شد. برای این منظور توجه به نکات زیر می تواند مفید باشد

۱- نام، لوگو و توضیحات مناسب برای کانال خود انتخاب کنید.

۲- درون مطالب خود، شناسه (ID) یا لینک کانال خود را نیز قرار دهید تا هنگامی که یکی از اعضا مطلب شما را بازنشر می کند، شناسه و لینک کانال تلگرام شما نیز همراه با مطلب بازنشر شود.

۳- مطالب کانال خود را در گروه هایی که عضو هستید منتشر کنید.

روش های افزایش اعضای کانال تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام ، بهترین روش افزایش ممبر کانال

یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن اعضای کانال، تبلیغات در تلگرام می باشد که به دو روش بازدیدی و ساعتی انجام می شود

جهت مشاهده تعرفه تبلیغات در کانال های پربازدید به صورت بازدیدی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

تبادل رایگان تلگرام

یکی دیگر از قدم های مهم برای افزایش اعضای کانال تلگرام، تبلیغ و تبادل با کانال های دیگر می باشد. معمولا تبادل در کانال ها به دو صورت متقابل و پولی انجام می شود.

۱- تبادل متقابل: شما می توانید با کانال هایی که دارای اعضای یکسان با شما هستند به صورت متقابل عمل تبادل را انجام داده و باعث افزایش اعضای کانال خود شوید.

۲- تبادل پولی: برخی کانال های پربازدید وجود دارند که در ازای پرداخت یک هزینه به آن ها، عمل تبلیغ کانال تلگرام شما را انجام می دهد.

 

 تبلیغ رایگان کانال در سایت تلگرام پی سی

سایت  تلگرام پی سی که کارش انتشار لیست کانال های تلگرام است. لینک و نشانی کانال ها و گروه های تلگرام  شما را رایگان منتشر می کنند. شما می توانید با مراجعه به سایت تلگرام پی سی و ثبت لینک کانال تان سبب افزایش اعضای کانال های تلگرام خود شوید.

 

استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، گوگل پلاس، اینستاگرام

در صورتی که دارای یک حساب در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، گوگل پلاس، اینستاگرام، لاین هستید، با انتشار نشانی کانال تلگرام خود در این شبکه ها به شاهد افزایش اعضای کانال تلگرام خود خواهید بود . البته یادآوردی می کنیم که سایت معرفی کانال تلگرام ( telegram pc ) به رایگان لینک کانال شما را در شبکه های اجتماعی تلگرام pc انتشار می دهد.

پایین هر پست آدرس کانال تان را درج کنید

پست هایی که می گذارید ممکن است که در جاهای دیگری نیز در تلگرام به اشتراک گذاشته شوند و شما باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنید، خیلی ساده است آدرس کانالتان را پایین هر پست بگذارید، به این شکل هر کس که از پست شما خوشش آمد، وارد کانالتان می شود، اول یک چرخی می زند و اگر خوشش آمد، مشتری می شود، البته در اینجا هم گذاشتن آدرس Join Chat توصیه می شود

از ریزش کاربران کانال جلوگیری کنید

مسلما حفظ کردن اعضای کانال و جلوگیری از ریزش آن ها یکی از راه های افزایش اعضای کانال تلگرام می باشد. در همه ی کانال ها جذب عضو وجود دارد اما نگه داشتن و جلوگیری از ریزش کاربران کانال خود یکی از موضوعات مهم محسوب می شود. برای همین منظور از قرار دادن مطلب مغاییر با موضوع کانال خودداری کنید.

همچنین تعدادی زیادی از مطالب را در مدت زمان کوتاه منتشر نکنید. به عنوان مثال طوری نباشه که در ۱ ساعت ۵ مطلب را منتشر کرده و در زور بعد هیچ مطلبی را منتشر کنید. از انتشار مطالب تکراری پرهیز کنید.

برای افزایش اعضای کانال تلگرام به صورت واقعی می توانید از بخش معرفی کانال تلگرام اقدام نمایید .

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت برای تبلیغ کانال تلگرام ,معرفی کانال تلگرامسایت تلگرام پی سی محفوظ استبهینه سازی سایت توسط سئو تگ

Powered by تور استانبول ارزان