پیدا کردن کانال در تلگرام

پیدا کردن کانال در تلگرام

سرچ کانال تلگرام

با آموزش پیدا کردن کانال در تلگرام و روش جستجو کانال تلگرام در خدمت شما هستیم . با داشتن  id یا username کانال تلگرام و ایدی فرد مورد نظر و بدون داشتن شماره تلگرام فرد می توانید با  او ارتباط برقرار کنید یا در کانال تلگرامی جوین شوید. روش های جستجو در تلگرام ویندوز و تلگرام اندروید به شرح زیر می باشد.

چگونه کانال تلگرام را جستجو کنیم

 

روش اول : استفاده از گزینه سرچ یا جستجو در تلگرام می باشد

برای پیدا کردن کانال در تلگرام بعد از وارد شدن به اکانت تلگرام خود و مراجعه به بخش منو از ایدی کانال (id channel) و یا یوزرنیم کانال (user channel) استفاده می کنیم. و البته در برنامه تلگرام  username و id هیچ فرفی باهم ندارند ولی در اینستاگرام کاملا متفاوت است.

به مثال زیر توجه کنید : من میخوام وارد کانال سایت تلگرام پی سی شوم و آیدی کانال مورد نظر  pc_ir می باشد.

با توجه به شکل زیر : ابتدا علامت @ را وارد کرده و سپس ایدی کانال یا ربات و فرد مورد نظر را وارد کرده و نتیجه جستجو مشاهده می کنید.

سرچ کانال تلگرام

همانطور که در تصویر بالا مشخص است لینک بالا کانال تلگرام پی سی و لینک پایین ربات سایت تلگرام پی سی می باشد.

 

روش دوم : جستجوی کانال تلگرام با استفاده از صفحه چت شخصی

در این روش وارد  صفحه چت یکی از دوستان یا صفحه چت گروهی که در آن عضو هستید شده و با تایپ علامت @ و سپس ایدی کانال را نوشته و ارسال کنید به این شکل : id@

مثال :  من میخوام در کانال مد و زیبایی عضو شوم و فقط ایدی کانال یادمه که modebano بود پس وارد صفحه چت یکی از دوستان شده و ایدی کانال را به شکل modebano@ تایپ کرده  و ارسال می کنم و سپس با کلیک کردن روی آیدی کانال در صفحه چت ارسالی ، وارد کانال تلگرام مورد نظر خود می شوم. مطابق شکل زیر

روش جستجو کانال در تلگرام

روش سوم : پیدا کردن کانال در تلگرام از طریق لینک  telegram.me/id

آدرس لینک  telegram.me/id را در صفحه مروگر خود تایپ کرده و پس از ورود به  این صفحه عبارت id را پاک کرده و ایدی کانال یا فرد مورد نظر خود را جایگزین کنید و دکمه اینتر را فشار داده و در صفحه ظاهر شده  روی گزینه OPEN CHANNEL کلیک کنید با این کار وارد کانال مورد نظر خواهید شد در ضمن برای عضویت در کانال تلگرامی مورد نظر حتما روی دکمه JOIN کلیک نمایید.

روش جهارم : سرچ در سایت معرفی کانال های تلگرام

برای پیدا کردن کانال های تلگرام  , می توانید از سایت های اشتراک گذاری لینک کانال های تلگرام استفاده نمایید. سایت تلگرام پی سی یکی از سایت های معرفی کانال تلگرام می باشد که لیست کانال های تلگرام به تفکیک مشاغل را دسته بندی کرده است. برای جستجوی کانال تلگرام مورد نظر می توانید از قسمت منوی سایت روی آیکون جستجو  کلیک کرده و کانال مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

نظر خود را در مورد این مطلب از طریق دیدگاه با ما و دیگران کاربران در میان بگذارید. 

 

۶ نظر

پاسخ دهید