تلگرام فارسی

تلگرام فارسی

تلگرام فارسی – Telegram Farsi

مسنجر تلگرام فارسی یک مسنجر بسیار سریع و امن با قابلیت های فراوان برای سیستم عامل اندروید میباشد “تلگرام فارسی رایگان” بوده و در اصل برگرفته از برنامه رسمی تلگرام می باشد که برای اولین بار در مارکت کافه بازار در اختیار عموم قرار داد شد با توجه به استقبال کاربران ایرانی به دلیل فارسی شدن برنامه تلگرام و راحتی استفاده  از این برنامه , ورژن و نسخه جدید تلگرام فارسی به طور مدوام بروزرسانی و آپدیت می شود . برای دانلود تلگرام فارسی شما می توانید از لینک دانلود در انتهای پست استفاده نمایید.

پیشنهاد سایت تلگرام پی سیفارسی سازی تلگرام است که پس از دانلود تلگرام  ( در صورتی که هنوز تلگرام ندارید ) می توانید با استفاده از فایل فارسی سازی تلگرام ، زبان تلگرام خود را از انگلیسی به فارسی تبدیل کنید. و با خیال راحت از نسخه اورجینال تلگرام بدون تبلیغات و امنیت بالا استفاده نمایید ولی در صورتی که تمایل به استقاده از تلگرام فارسی ایرانی دارید با ما همراه باشید.

با مسنجر تلگرام فارسی شما میتوانید با دوستان و آشنایان خود در سراسر جهان بدون محدودیت و به صورت رایگان پیام  ارسال کنید و همچنین میتوانید برای آنها فیلم و عکس به صورت رایگان ارسال کنید این مسنجر با سرعت بسیار بالا و امنیت فق العاده پیام های شما را به دیگران ارسال میکند شما می توانید فایل های تصویری یا ویدئویی تا حجم ۱ گیگابایت را توسط تلگرام ارسال نمایید ولی در مسنجر های دیگر از جمله واتس اپ این محدودیت ۱۶ مگابایت است هم اکنون میتوانید نسخه جدید برنامه را از تلگرام پی سی  با لینک مستقیم و به صورت رایگان دریافت کنید.

دانلود مستقیم تلگرام فارسی Telegram- Farsi :

– امکان چت با دوستان خود به صورت رایگان و با امنیت بالا
– امکان ارسال فایل های خود تا حجم ۱ گیگابایت
– امکان ایجاد گروه برای خود تا ۲۰۰ نفر به صورت همزمان
– دارای استیکر های بسیار زیبا و جذاب
– دارای محیط بسیار زیبا و ساده و جذاب
– دارای شکلک های فراوان برای ارسال بهدیگران در برنامه
– قابلیت دسته بندی استیکرها
– دارای امنیت بالا و رمز نگاری پیام ها در حین ارسال
– امکان استفاده رایگان از برنامه و بدون تبلیغات
– کاملا فارسی شده
تغییرات نسخه جدید برنامه
– مدیریت کش: کنترل کنید که چه مقدار از فضای دیسک را تلگرام استفاده کند، حذف کش برای نوع خاصی از محتوا.
– حدف کش از ابر گروه ها و کانال ها: در منوی اصلی روی آنها اشاره کنید و نگه دارید سپس «حذف از کش» را انتخاب کنید.
– مدیریت استیکرها: به صورت دستی چیدمان بسته های استیکرها را عوض کنید. این چیدمان در همه ای دستگاه های شما اعمال خواهد شد.

 

[button color=”green2″ link=”http://dl.android30t.com/apps/Q-U/Telegram-farsi-v3.8.1.5(Android30t.Com).apk” rel=”nofollow” align=”center” target=”_blank”]دانلود تلگرام فارسی[/button]

پاسخ دهید