telegram

telegram

تلکرام telegram

telegram مسنجر یک برنامه رایگان است. که شما می توانید با نصب تلگرام روی کامپیوتر یا موبایل اندرویدی خود از تلکرام استفاده کنید. برای نصب برنامه تلگرام می توانید جدیدترین نسخه تلگرام را از سایت تلگرام پی سی دریافت کنید به لینک دانلود تلگرام مراجعه کرده و آخرین ورژن تلگرام را دانلود و نصب کنید.

نصب تلکرام

پس از نصب تلگرام روی لپ تاپ یا ویندوز خود می توانید با عضویت در کانال تلگرام pc , لیست بهترین کانال های تلگرام را مشاهده کنید در صورتی که نیازمند یادگیری مطالب بیشتر در مورد تلگرام telegram هستید از بخش آموزش تلگرام استفاده نمایید. همواره سعی می کنیم ترفندهای جدید تلگرام  را از طریق کانال تلگرام به شما اطلاع رسانی کنیم .

کانال تلگرام

کانال های تلگرام امکان جدیدی است که تلکرام جهت ارتباط یک به چند ایجاد کرده است به این شکل که یک شخص پس از ساخت کانال تلگرام به عنوان مدیر یا ادمین کانال تلگرام بوده و عضوها و ممبر های کانال تلگرام  می توانند از محتوای کانال استفاده کنند .

ربات تلگرام

ربات تلگرام  یکی دیگر از امکانات telegram می باشد که کاربردهای و مزایای زیادی دارد از جمله ایجاد مسابقه تلگرام , نظرسنجی , خبر خوان بودن , مدیریت کانال های تلگرام , خوش آمدگویی در گروه های چت تلگرام . برای ساخت ربات تلگرام شما می توانید از ربات ساز تلگرام bot father کمک بگیرید.

ایجاد گروه چت در تلگرام

شما می توانید چت گروهی تلگرام تا ۵۰۰۰ نفر ایجاد کنید، بنابراین شما می توانید  علاوه بر ارتباط با دوستان ، ویدیو های خود را  تا ۱GB به اشتراک بگذارید ، همه پیام های تبادلی در سرور تلگرام ذخیره می شود ، بنابراین به راحتی می توانید از تمام دستگاه ها ی خود مانند موبایل یا کامپیوتر  به telegram دسترسی داشته باشید. برای کسانی که علاقه مند به حفظ بیشتر حریم خصوصی خود هستند می توانند از  سکرت چت که شامل رمزنگاری امن پایان به پایان است استفاده نمایند .

 

پاسخ دهید